MKS spol. s r.o.

   


Úvodní stránka

katalog periodik on-line vydání kontakt
  

MK-ČS spol. s r.o.,

založená v roce 1992 akciovou společností „Meždunarodnaja kniga“, Moskva.

 

Dvacet pět letlet – to je dostatečně dlouhá doba, která nám umožnila upevnit si pověst spolehlivého partnera, dodavatele ruských knih a periodik na trhy Česka a jiných evropských států.


V současné době naše společnost, jež zdědila jen to nejlepší od uzavřené akciové společnosti „Meždunarodnaja kniga“, její zkušenosti ještě obohatila o moderní praxi. To nám umožnilo uchovat si místo na trhu Česka a dalších evropských zemí již dvacet pět let.


V našem katalogu periodik se nachází 3500 názvů. Obsahuje celé tematické spektrum publikací, které vycházejí v Rusku, Bělorusku, Kazachstáně, na Ukrajině a v jiných státech SNS v tradiční tiskové verzi, a rovněž 850 vydání v „on-line“ verzi.


Našimi stálými klienty jsou knihovny všech stupňů, včetně knihoven národních, vládních, státních a mezinárodních institucí, univerzit, informačních a výzkumných středisek, knižní obchody i individuální abonenti.


Naše dlouhodobá spolupráce s největšími vydavatelstvími, partnerskými firmami a předplatitelskými agenturami v zemích SNS je pevným základem pro nabídku našim klientům kvalitních služeb při předplatném.


Jestliže bydlíte za hranicemi SNS, můžete s naší pomocí dostávat leteckou poštou s doručením na Vaši adresu jakoukoliv publikaci.


V případě, že chcete pracovat na ruském trhu či trzích jiných zemí SNS, je třeba za pomoci speciálních periodik profesionálně sledovat rozvoj hospodářství, bankovní sféry, politiky, vědy, konkrétního odvětví průmyslu v těchto zemích. Dobrá znalost trhů je dnes předpokladem k úspěchu.


Obraťte se na nás!


Obdržíte po E-mailu celý katalog periodik s cenami v českých korunách a budete si moci rychle a spolehlivě objednat jakékoliv vydání.


Jsme Vám k službám.

Sergej Jukanov
Ředitel